Opakowania foliowe

FOLIOWE TOREBKI STRUNOWE - proste rozwiązania są najlepsze

Torebki strunowe pojawiły się na rynku ponad pół wieku temu. Do dziś są jednym z lepszych sposobów na przechowywanie wielu produktów. Pozwalają na proste i szczelne zapakowanie towaru – a wszystko to dzięki specjalnemu, trwałemu paskowi zamykającemu torebkę.

Opakowania strunowe z nadrukiem mają wiele zalet: 
są trwalsze i lżejsze od tradycyjnych opakowań z kartonu lub papieru, mogą mieć obszary przezroczyste, przez które widać produkt bez konieczności jego otwierania, mogą służyć do ekspozycji produktów, dłużej utrzymują świeżość produktów w przypadku przechowywania w nich żywności, utrzymują aromat i zapach produktów, zapobiegają ich szybkiemu ulatnianiu, chronią przed wilgocią.

Szerokie zastosowanie
Opakowania strunowe z nadrukiem dostępne w naszej ofercie znajdą zastosowanie między innymi w hurtowniach, sklepach, magazynach, fabrykach, warsztatach, biurach, przemyśle farmaceutycznym, gastronomicznym, kosmetycznym, spożywczym i elektronicznym.

Torebki mogą służyć do pakowania między innymi: 
biżuterii, ziół, przypraw, tytoniu, kawy, wszelkich artykułów spożywczych sypkich i miałkich, kosmetyków, próbek produktów, ubrań, leków.

 

APRIT Opakowania (rejestracja firmy)
Al. Jerozolimskie 81/7
02-001 Warszawa, Polska

Infolinia +48 523 717 520
handlowy@aprit.com

NIP: 554-221-81-23
Regon: 340010156
KRS: 0000000


Godziny pracy:
poniedziałek - piątek w godz. 8.00 - 15.00

DZIAŁ SPRZEDAŻY KRAJOWEJ

Justyna Lewandowska 
mob. +48 509 504 645, handlowy@aprit.com
opakowania z nadrukiem


DZIAŁ SPRZEDAŻY ZAGRANICZNEJ 

Joanna Stachurska-Kwela  
mob. +48 690 90 30 90, export@aprit.comNewsletter:
Zapisz się do newslettera i otrzymuj najświeższe informacje o naszych produktach.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu w celu: udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedstawienia oferty handlowej lub świadczenia usług. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do ich dostępu, zmiany, poprawiania oraz ich usunięcia.
©Web CMS - All Rights Reserved.