Opakowania foliowe

OPAKOWANIA FOLIOWE - proste rozwiązania są najlepsze

Torebki strunowe pojawiły się na rynku ponad pół wieku temu. Do dziś są jednym z lepszych sposobów na przechowywanie wielu produktów. Pozwalają na proste i szczelne zapakowanie towaru – a wszystko to dzięki specjalnemu, trwałemu paskowi zamykającemu torebkę.

Opakowania strunowe z nadrukiem mają wiele zalet: 

są trwalsze i lżejsze od tradycyjnych opakowań z kartonu lub papieru, mogą mieć obszary przezroczyste, przez które widać produkt bez konieczności jego otwierania, mogą służyć do ekspozycji produktów, dłużej utrzymują świeżość produktów w przypadku przechowywania w nich żywności, utrzymują aromat i zapach produktów, zapobiegają ich szybkiemu ulatnianiu, chronią przed wilgocią. Wygodnym rozwiązaniem pakowania gotowych protez są woreczki dentystyczne. Nasze opakowania strunowe z kieszenią i nadrukiem będą najtańszym i funkcjonalnym rozwiązaniem dla firm protetycznych. 
Tego typu torebki foliowe są bardzo popularne w branży dentystycznej. 

Jeżeli potrzebują Państwo szczelnych i łatwo zamykających się torebek foliowych o szerokim spektrum zastosowań to torby strunowe są najlepszym możliwym rozwiązaniem. W ofercie naszej firmy odnajdą Państwo bogatą paletę torebek typu strunowego, worków z suwakiem, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Nasze torebki strunowe są:

- wykonane z najwyższej jakości tworzyw sztucznych – gwarantujących szczelność, odporność na zniszczenia i bezpieczeństwo przechowywania produktów,
- produkowane z biomasy lub czciny cukrowej, dzięki czemu są w 100% poddawane są recyklingowi BIO/GREEN
- dostosowane do przechowywania produktów spożywczych – posiadają atest PZH, potwierdzający ich neutralność dla jedzenia,
- dostępne w licznych rozmiarach i grubościach – każdy nasz Klient może dopasować produkt do swoich potrzeb
- produkowane z idnywidulanym nadrukiem klienta

APRIT Opakowania (rejestracja firmy)
Al. Jerozolimskie 81/7
02-001 Warszawa, Polska

Infolinia +48 523 717 520
handlowy@aprit.com

NIP: 554-221-81-23
Regon: 340010156


Godziny pracy:
poniedziałek - piątek w godz. 8.00 - 15.00

DZIAŁ SPRZEDAŻY KRAJOWEJ

Justyna Lewandowska 
mob. +48 509 504 645, handlowy@aprit.com
opakowania z nadrukiem


DZIAŁ SPRZEDAŻY ZAGRANICZNEJ 

mob. +48 690 90 30 90, export@aprit.com
Newsletter:
Zapisz się do newslettera i otrzymuj najświeższe informacje o naszych produktach.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu w celu: udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedstawienia oferty handlowej lub świadczenia usług. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do ich dostępu, zmiany, poprawiania oraz ich usunięcia.
©Web CMS - All Rights Reserved.