Opakowania papierowe eco

Opakowania papierowe eco produkujemy w kilku standardowych rozmiarach. Aktualnie do sprzedaży wprowadziliśmy torebki papierowe z okienkiem dużym oraz bez okna typu natura. Pod zamówienie wykonujemy opakowania papierowe ECO z nadrukiem, z euro otworem, nacinką easy-open itp. Wszystkie produkowane przez nas opakowania mogą być przeznaczone do produktów spożywczych. W naszej ofercie znajdą Państwo opakowania papierowe do produktów tłustych, oleistych oraz aromatycznych. Ekologiczne opakowania papierowe to hit na polskim rynku branży spożywczej.

Opakowania papierowe – dobre do produktów spożywczych
W torebkach papierowych typu ECO doskonale prezentuje się herbata, przyprawy, suszone owoce, bakalie ... Opakowania papierowe kojarzą nam się z ekologią a dzięki zastosowaniu zamknięcia strunowego możemy je wielokrotnie zamknąć i otworzyć. Torebki tego typu stosowane są co raz częsciej do pakowania produktów ekologicznych. 

APRIT Opakowania (rejestracja firmy)
Al. Jerozolimskie 81/7
02-001 Warszawa, Polska

Infolinia +48 523 717 520
handlowy@aprit.com

NIP: 554-221-81-23
Regon: 340010156


Godziny pracy:
poniedziałek - piątek w godz. 8.00 - 15.00

DZIAŁ SPRZEDAŻY KRAJOWEJ

Justyna Lewandowska 
mob. +48 509 504 645, handlowy@aprit.com
opakowania z nadrukiem


DZIAŁ SPRZEDAŻY ZAGRANICZNEJ 

mob. +48 690 90 30 90, export@aprit.com
Newsletter:
Zapisz się do newslettera i otrzymuj najświeższe informacje o naszych produktach.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu w celu: udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedstawienia oferty handlowej lub świadczenia usług. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do ich dostępu, zmiany, poprawiania oraz ich usunięcia.
©Web CMS - All Rights Reserved.